לכל שאלה וייעוץ חייגו: 04-8671926

תכניות עסקיות

תכניות עסקיות

כניסה לעולם העסקים אינה דבר של מה בכך. כל פעולה כזאת מחייבת השקעה כספית נכבדה, הקדשת זמן ניכר, וכן, צורך במחויבות טוטאלית ורגשית. המטרה הראשונית היא להקים עסק על מנת להתפרנס ולהרוויח כסף. כל השקעה כזאת דורשת, אם כן, סיכונים שאינם מעטים. ניתן למזער אותם במספר דרכים. ראשית, כדאי להיכנס לתחום אשר נרכש בו ניסיון. שנית, יש להכין כספים למקרה ויהיה צורך בהשקעות נוספות. הדבר אומר הבאת כסף מהבית או מציאת מקורות מימון אפשריים אחרים. בנוסף לכל אלה ועוד הכנות אחרות, מומלץ להכין תכנית עסקית מסודרת שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים והאלמנטים החשובים.

תכנית עסקית למשקיעים

הרושם שנוצר לפעמים הוא כי תכנית עסקית טובה רק למצבים של כניסה לעסק חדש אבל לא כך הוא הדבר. מומלץ להכין תכנית כזאת בכל מצב בו נדרשת השקעה בפעילות עסקית. רכישת חברה, כניסה לשותפות, פתיחת קו ייצור למוצר חדש כניסה למיזם הייטק, השקעה בסטארט אפ ועוד. משרדנו. "אברהם היימן ושות' רואי חשבון" מכין תכניות עסקיות ללקוחות רבים וטובים ממגזרים שונים. התכניות העסקיות מבוססות על מידע שמועבר על ידי הלקוחות, על נתונים שמתקבלים ממקורות רשמיים או עסקיים בתחום המבוקש, על הערכות עתידיות, על כמות ההשקעה הנדרשת, סיכונים אפשריים, וכמובן, כוללת גם המלצות לגבי הכניסה לפעילות, או על דרכים לעשות זאת.

צורך חיוני

הצורך בייעוץ לגבי תכנית עסקית חשוב ונחוץ גם למי שמרגיש ויודע שהוא מנוסה מאוד בתחום בו הוא רוצה להשקיע. תכנית עסקית יכולה להאיר זוויות נוספות אשר הלקוח אינו שם לב אליהן די הצורך. לעיתים, יש נעלמים החבויים במספרים, בגודל השוק, בתחרות האמיתית הקיימת ועוד אשר אותם תכנית עסקית יכולה להציג. תכנית עסקית מוצלחת בונה את היסודות הנכונים לכל כניסה לפעילות וכל מי שנעזר בה יכול להיעזר בהמלצות שהיא מספקת. בעולם העסקים, כמו בדברים רבים אחרים, אין שחור ולבן. אחת ההמלצות, לדוגמא, יכולה לייעץ למשקיע להשקיע אבל בהתקיים תנאים מסוימים. בדרך זאת יכול הלקוח לקבל כלים ורעיונות למשא ומתן שיוביל לחיזוק מעמדו בעת ההשקעה.

תכניות ליזמים

תכניות עסקיות יכולות לסייע גם ליזמים אשר מבקשים להשיג מימון לעסק חדש שהם מבקשים לבנות, לסטארט אפ בתחום ההיטק ועוד. תכנית טובה יכולה לסייע להם להשיג השקעות ממשקיעים שונים ומאנג'לים המשקיעים בסטרטאפים. תכנית עסקית טובה יכולה לשכנע משקיעים ולהוות עבור היזם את ההבדל בין הגשמת חלום להתנפצותו. תכנית עסקית כוללת מצגות, תקצירי מנהלים, פרטים והערכות על היתכנות עסקית, השקעה נדרשת, מצב השוק וגודלו, סקירה על המתחרים, סיכונים אפשריים, צפי להכנסות, לוחות זמנים, ועוד פרמטרים חשובים אחרים. משרדנו, "אברהם היימן ושות' רואה חשבון" מספק שירותים רבים בתחומי ראיית חשבון וכן, שירותי ייעוץ מס וליווי עסקי מגוונים אחרים. הכנת תכנית עסקית מסודרת היא אחת החשובות בהם .

לבקשה הצעת מחיר השאר פרטים
Please leave this field empty.