לכל שאלה וייעוץ חייגו: 04-8671926

הנהלת חשבונות בחיפה

הנהלת חשבונות בחיפה

הנהלת חשבונות הוא החלק הבירוקרטי המאיים ביותר על יזמים בתחילת דרכם, כאשר מושגים דוגמת הצהרת הון, הכרה בתשומות, תזרים מזומנים, פתיחת תיקים במע"מ, מס שמח ונאמנויות- הם בבחינת בליל מושגים בלתי מובנים והחשש מפני הסתבכות אל מול רשויות החוק והמיסוי מאיים ומרתיע. רשת האינטרנט מלאה בתוכנות ויישומים המציעים ניהול ביתי של הנהלת החשבונות בעסק, אלא שככל שמחזור ההכנסות גדול יותר כך פחות מומלץ לעשות כן. עבירה על חוקי המיסוי במדינת ישראל היא עבירה פלילית וכלכלית והחוק אינו מכיר בתום לב כאמתלה להעלמת מידע מן הרשויות, ואפילו על איחור או חוסר דיוק תדרשו לעתים לתשלום מחיר כבד.

החוק מחייב כל עסק באשר הוא: עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה, תאגיד, עמותה ותצורות נוספות של התאגדויות- לניהול ספרי חשבונות.

אופן ניהול החשבונות

את ניהול החשבונות ניתן לעשות באחד משני אופנים: הנהלת חשבונות חד צדית או הנהלת חשבונות כפולה:

• הנהלת חשבונות חד צדית: התנהלות חד צדית דורשת רישום של ההכנסות או ההוצאות בעסק בלבד, ומיועדת לתת תמונת מצב חלקית. שיטה זו מתאימה לדוגמה לעסקים קטנים ו/ או עסקים אינטרנטיים אשר ממעטים בהוצאות ומבקשים מעקב אחר ההכנסות בלבד, או לחילופין לארגונים אשר מנהלים באופן אחר מעקב הכנסות ומבקשים ניתוח מדויק וקבוע של תמונת ההוצאות.

• הנהלת חשבונות כפולה: בניהול העסק בהנהלת חשבונות כפולה נרשמות כל הפעולות הפיננסיות של העסק לרבות הכנסות, הוצאות, התחייבויות, רישום נכסים וכדומה. שיטה זו הנה שיטת ניהול חשבונות יסודית ומותאמת לניהול עסקים בהיקפים שונים ומסייעת למנהליו ובעליו בקבלת תמונת מצב מלאה לרבות הערכת סיכונים, אפשרויות צמיחה, התייעלות ופרמטרים נוספים.

הבחירה בין ניהול העסק בהנהלת חשבונות צדית או כפולה היא בחירה המתבצעת בראש ובראשונה על פי צרכי העסק ומטרותיו. המיומנות הגבוהה וזמן ההשקעה הנדרשים בעבודת הנהלת חשבונות כפולה מטבע הדברים מאמירים את מחירה, אולם השיקול היחיד של בעל העסק ומובילו מחוייב להיות טובת העסק וצרכיו, שכן עלויות השירותים בטלות בשישים אל מול טעויות אפשריות בהתנהלות ומחירן בשל התנהלות שגויה.

ניהול חשבונות מקצועי ומותאם של העסק מביא לבעליו שקט נפשי לצד סל כלים כלכליים ישימים ומותיר אותו פנוי לקידום העסק ומטרותיו, ולהביא לידי ביטוי באופן הטוב ביותר את מוצריו או שירותיו, להתמודדות בשוק תחרותי ותחת סיכונים עסקיים. רואה חשבון מקצועי ידע לכוון את לקוחותיו ולמקד אותם באפשרויות ההשקעה שלהם, בפוטנציאל הגידול ובשימור הפעולות והשירותים המכניסים ביותר עבורם.

שירותי הנהלת החשבונות שאנו מספקים

משרד רואי החשבון אברהם היימן ושות' מספק שירותי הנהלת חשבונות בחיפה ובאזורים נוספים בארץ, בקבלנות משנה למאות לקוחות המשרד. הטיפול כולל ביצוע הנהלה חשבונות כפולה והנהלת חשבונות חד צדית, לצד מגוון שירותים לעסקים וארגונים בסדרי גודל שונים, מקטן ועד גדול. מומחי המשרד מלווים את הלקוחות במקצועיות ותוך היכרות אישית ושירות מסור ומסייעים בידם לנווט את הארגון להצלחה כלכלית ומסחרית. המשרד עושה שימוש במיטב הקדמה באמצעות תוכנות מקצועיות מובילות, חשיפה לעדכונים שוטפים ולמידע עדכני וניהול חשבונות אפקטיבי ומתקדם בכל ערוצי השירות.

לבקשה הצעת מחיר השאר פרטים
Please leave this field empty.