לכל שאלה וייעוץ חייגו: 04-8671926

ייעוץ חשבונאי ופיננסי

שירותי ראיית חשבון

חוקי המס בישראל הינם מורכבים מאוד. מעבר לכך, הם משתנים מפעם לפעם והדבר נעשה לצורך התאמתם לשינויים שקורים בכלכלת ישראל ולשינויים אחרים בעולם. יתרה מכך, חוקי המס הישראליים נוגעים גם בפעילות עסקית שבסיסה בישראל אבל מתנהלת גם בחו"ל. יש חוקים הנוגעים לאמנות מס עם מדינות אחרות ועוד. הכרת חוקי המס הרלוונטיים חשובה מאוד לכל בעל עסק, ובמקרים רבים, עבור אנשים פרטיים. אחת ממטרות הקמת עסק היא ליצור רווח עבור בעליו, ועל כל רווח יש לשלם מסים למדינה. הרצון והצורך של כל חייב במס הינו לשלם את המס המופחת ביותר הנדרש על פי החוק. משרדנו אברהם היימן ושות' רואי חשבון, הממוקם בחיפה, מתמחה במתן שירותים בתחום והם ניתנים לרבים וטובים.

יתרונות בייעוץ חשבונאי ופיננסי

כל בעל עסק זקוק לשירותי בעלי מקצוע היכולים לייעץ לו בנושאים שונים נדרשים. משרד רואי חשבון נותן ליווי עסקי שוטף שכולל: ייעוץ, מתן אישורים למכרזים ואישורים אחרים, חשבות שכר, הנהלת חשבונות. שירותי ביקורת ועוד. עסק נבנה לטווח ארוך וחייב להתפתח בהדרגה ובצורה נכונה. רואה חשבון מנוסה מתייצב לצד בעל העסק ומלווה אותו בהתפתחות. ייעוץ נכון יכול למנוע כניסה למיזמים מסוכנים, יכול להצביע על קשיים פיננסיים לגבי פרויקטים, יכול לסייע במשא ומתן מול גופים בנקאיים ופיננסיים ועוד. כל אלו חשובים מאוד בדרך לבניית עסק יציב מבחינה פיננסית. משרד רואה חשבון דואג לניהול חשבונות תקין, לדיווח טכני מסודר מול רשות מס הכנסה ולייצוג הולם מולם.

שירותים מגוונים

עסקים רבים אינם מנצלים את פוטנציאל הרווח שלהם בגלל סיבות שקשורות בנושאי מיסוי וכאן יכול משרד רואי חשבון לסייע מאוד. משרדנו נעזר במשרדי הנהלת חשבונות שמשתמשים בתוכנות ניהול חשבונות מובילות בשוק המצמצמות עד למינימום טעויות אפשרויות, כפילויות ועוד. המערכת כוללת הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית, ומבצעת התאמות בנקים ועוד פעולות הכרחיות. המשרד מבצע שירותי ביקורת דוחות כספיים שנתיים ורבעוניים, חשבות שכר, וכן, מכין דוחות לבתי משפט כולל מתן עדות נדרשת. כמו כן, מבצע המשרד עבודות מיוחדות על פי דרישה וכאלו שאינן נמנות על הפעילות השוטפת. מדובר על כתיבת תכניות עסקיות, הערכת שווי של חברות וגופים עסקיים ועוד.

עדכונים שוטפים

משרדנו דואג להתעדכן בכל החוקים החדשים המתווספים למערכת המס. המשרד מקפיד על השתלמויות למנהלים ולבכירים על בסיס קבוע. אנו מעשירים את הידע של עובדינו כל העת. כל זאת מסייע מאוד למנהלינו לעדכן את הלקוחות בזמן על מנת שיוכלו להיערך לכל סיטואציה חדשה. צריך לציין, כי חוקים רבים נכנסים לתוקף זמן מה לאחר פרסומם ועל בית העסק להיערך אליהם. מידע המועבר בזמן הכולל הסבר על השלכותיו מאת מומחה למיסוי יכול לסייע רבות ולחסוך כסך מיותר. אנא פנה אלינו, אל משרדי רואי חשבון בחיפה אברהם היימן ושות', שהינו מהמובילים באזור, לצורך פגישת היכרות והתחלת עבודה משותפת.